Hotel Europa Hotel

Hotel Europa
Hotel Europa - zdjęcie 16
Hotel Europa - zdjęcie 26
Hotel Europa - zdjęcie 25
Hotel Europa - zdjęcie 24
Hotel Europa - zdjęcie 23
Hotel Europa - zdjęcie 22
Hotel Europa - zdjęcie 21
Hotel Europa - zdjęcie 20
Hotel Europa - zdjęcie 19
Hotel Europa - zdjęcie 18
Hotel Europa - zdjęcie 17
Hotel Europa - zdjęcie 27
WWW E-mail
Telefon
75 64 95 500
Adres ul. 1 Maja 16/18
58-500 Jelenia Góra
Dolnośląskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów
Sklep:50 metrów
Centrum:1 metrów
Szlaki górskie:12000 metrów
Przystanek autobusowy:100 metrów
Stacja kolejowa:500 metrów
Postój TAXI:150 metrów
Restauracja:25 metrów

Hotel Europa jest obiektem hotelarsko-gastronomicznym usytuowanym w samym Centrum stolicy Karkonoszy Jeleniej Górze. Doskonała lokalizacja jest bardzo wysoko oceniana przez naszych Gości. Doceniane jest również położenie hotelu przy ulicy 1-go Maja  zamknietej dla ruchu samochodowego, która jest głównym deptakiem w mieście, co zapewnia naszym Gościom ciszę i spokojny sen. Wychodząc z hotelu od razu mogą Państwo rozpocząć zwiedzanie miasta – przepięknych zabytkowych kamienic, kościołów, kościółków,  kapliczek, baszt, muzeów i wielu innych ciekawych miejsc ponad 900-letniej Jeleniej Góry.

Wszystkie pokoje w Hotelu Europa wyróżnia przestrzeń, która jest zauważalna od razu po przekroczeniu ich progu. Wysokie na ponad 3 metry pokoje doskonale harmonizują ze stylowym charakterem obiektu. Do każdego z 4 pięter można dojechać windą.

Mamy nadzieję, że swoisty klimat zabytkowej kamienicy, gościnność i serdeczna, rodzinna atmosfera sprawią, że będą nas Państwa odwiedzać wielokrotnie.


Zobacz pokoje
Udogodnienia
Restauracja
Parking
Winda
Pokój Jednoosobowy
Ilość miejsc noclegowych
1
Cena
102.00 Za za osobę
Opis Pokoje jednoosobowe - przytulne z łazienkami, TV i dostępem do WiFi, w niektórych zamiast tradycyjnych wykładzin  są panele podłogowe. W większych jednostkach rozkładane kanapy i fotele. W łazienkach suszarki do włosów i dobrej jakości kosmetyki.
Wyposażenie
Czajnik
Telewizor
Internet WiFi
Pokój dwuosobowy
Ilość miejsc noclegowych
2
Cena
149.00 Za za osobę
Opis Pokoje dwuosobowe - przestronne z łazienkami, TV i dostępem do WiFi, w niektórych zamiast tradycyjnych wykładzin  są panele podłogowe. W większych jednostkach rozkładane kanapy i fotele. W łazienkach suszarki do włosów i dobrej jakości kosmetyki.
Wyposażenie
Czajnik
Telewizor
Internet WiFi
Pokoje studio
Ilość miejsc noclegowych
2-4
Cena
184.00 Za za dobę
Opis

Pokój Studio składa się z sypialni wyposażonej w duże małżeńskie łoże, pokój dzienny z kanapą i fotelami, TV i WiFi oraz z dużej łazienki z wanną. Powierzchnia pokoju studio to aż 70 m2. Dodatkowym udogodnieniem jest lodówka i czajnik bezprzewodowy oraz elementy zastawy stołowej umożliwiające sporządzenia gorącego napoju. Stonowane, pastelowe kolory wnętrz pokoi sprzyjają atmosferze odprężenia i relaksu.

Gdy braknie  wolnych pokoi standard z małżeńskim łożem oddajemy do Państwa dyspozycji pokój studio w cenie "dwójki" - zapraszamy.

Wyposażenie
Czajnik
Internet WiFi